little, poppy, littlepoppy, hračky, drevené hračky, kreatívne hračky, janod, detské šperky, detský riad, deky pre deti, detské ruksaky
little, poppy, littlepoppy, hračky, drevené hračky, kreatívne hračky, janod, detské šperky, detský riad, deky pre deti, detské ruksaky     detský riad     doplnky     hračky     papierové milotinky     šperky     špeciálna ponuka          
Blog
 MICRO
MICRO

MICRO kolobežky

Micro vznikla ako vec z pohodlnosti. Pre vynálezcu micro kolobežiek, Wima Oubotera to bolo príliš ďaleko, aby chodil do svojich obľúbených barov pešo, ale zas nie dosť ďaleko na to, aby vysadol na bicykel či dostal auto von z garáže. Riešením malo byť niečo ľahké, na čom sa ľahko jazdí. A muselo sa to ľahko zložiť a odpratať z cesty, keď sa to nepoužíva. Z "nevyhnutnosťi" vzišlo nízko nákladové vozidlo, ktoré spĺňalo tieto požiadavky.

Dnes, deti všetkých vekových kategórií po celom svete poznajú výsledok - milióny Micro kolobežiek sú predávané po celom svete a zostávajú bestsellerom.

Firma Micro bola založená v roku 1996 a sídli v dedinke pri jazere Küsnacht v Zürichu vo Švajčiarsku. Odtiaľ mladý a vysoko motivovaný tím spracováva dodávky pre zákazníkov a podnikateľov do asi 70 krajín sveta.

Kolobežky Micro sú neodmysliteľnou súčasťou mestského životného štýlu! Vyznačujú sa vysokou kvalitou použitých materiálov a ich dôkladným zpracovaním. Všetky modely kolobežiek sú vyvíjané a testované konšruktérmi v Nemecku a Švajčiarsku. Produkty Micro boli ohodnotené viacerými medzinárodnými cenami.


Naše značky:


   Bawi   Brother Max   Djeco   DOLLY by Le Petit Tom   Ebulobo   Inspirations by la Girage   Janod   Kaloo   Lilliputiens   Liz & Pip   Maileg   Marbushka   MICRO    Moulin Roty   Noeemi   Pakhuis oost   Pebble   Snails   Souza for Kids   

  O nás      Obchodné podmienky      Kontakt        Ak chceš byť informovaný o našich novinkách a špeciálnych ponukách, pošli nám svoj mail.