little, poppy, littlepoppy, hračky, drevené hračky, kreatívne hračky, janod, detské šperky, detský riad, deky pre deti, detské ruksaky
E-shop Littlepoppy
little, poppy, littlepoppy, hračky, drevené hračky, kreatívne hračky, janod, detské šperky, detský riad, deky pre deti, detské ruksaky
Little Poppy

V roku 2008 sa na jednom malebnom anglickom ostrove narodilo dievčatko s čiernymi vláskami a tmavými očkami. Vyzeralo ako malý makový kvet a preto sme sa rozhodli dať mu meno Anna Poppy - malá Poppy, náš malý makový kvet so stále zapletenými tmavými vrkočmi, veľká šibalka plná lásky a túžby objavovať svet. Keď som teda otvárala svoj obchodík, nebolo otázne ako ho nazvem - Little Poppy - malý obchodík plný milých, veselých predmetov. Miesto, ktoré má srdce, hračky, ktoré majú svoje príbehy.


Kategórie:

WebstránkyLittle Poppy

Navštívte nás v predajni:
Little Poppy
Korzo B.Bartóka 743/5
Dunajská Streda
Tel.: 0944 316 838

# Littlepoppy Blog

01-04-2014

Kolobežky Micro - Akú si správne vybrať? (čítaj ďalej...)

S kolobežkami Micro som sa prvýkrát stretla pred siedmymi rokmi v Anglicku. V mnohých krajinách sveta panuje doslova Micro šialenstvo, sú obľúbené nielen medzi deťmi, ale aj ich rodičmi.  Som nesmierne rada, že toto šialenstvo sa pomaly, ale isto objavuje aj na Slovensku. Kolobežky Micro sú bezkonkurenčne tie najkvalitnejšie kolobežky na trhu, nielenže sú nadštandardne kvalitné, sú aj štýlové, praktické a deti ich priam zbožňujú. Všetky Micro produkty sú vyvíjané a testované konšruktérmy v Nemecku a Švajčiarsku.

Od januára 2014 kolobežky Micro dostanete aj v predajni Little Poppy. Ponúkam vám malú pomôcku, ako si vybrať tú správnu kolobežku pre vaše dieťa.

 Foto

Prečítané: 10862x
Separator Littlepoppy
01-04-2014

(čítaj ďalej...)

S kolobežkami Micro som sa prvý krát stretla pred siedmymi rokmi v Anglicku. V mnohých krajinách sveta panuje doslova Micro šialenstvo, sú obľúbené nielen medzi deťmi, ale aj ich rodičmi.  Som nesmierne rada, že toto šialenstvo sa pomaly, ale isto objavuje aj na Slovensku. Kolobežky Micro sú bezkonkurenčne tie najkvalitnejšie kolobežky na trhu, nielen že sú nadštandardne kvalitné, sú aj štýlové, praktické a deti ich priam zbožňujú. Všetky micro produkty sú vyvíjané a testované konšruktérmy v Nemecku a Švajčiarsku.

Od januára 2014 kolobežky Micro dostanete aj v predajni Little Poppy. Ponúkam vám malú pomôcku ako si vybrať tú správnu kolobežku pre vaše dieťa.

Mini Micro 3v1, Mini Micro a Maxi Micro
Prečítané: 621x
Separator Littlepoppy
20-02-2014

Gallery puzzle od Djeco (čítaj ďalej...)

Možno sa pýtate, prečo píšem opäť o Djeco... Hm, asi by ste si na to mali zvyknúť, pretože čoskoro s tým ani neprestanem.  Kreativita Djeco je tak neuveriteľne fascinujúca,  že sa neustále pýtam samej seba, ako môžu vznikať a vychádzať z ich dieľne takéto nádherné, dokonale prepracované a premyslené produkty. Je to nekonečný oceán nápadov, ktoré vkladajú do tých najkrajších a najzaujímavejších foriem, aké som kedy videla.

Kolekcia Gallery Puzzle nie je výnimkou. Puzzle sú balené v obdĺžníkovej škatuli o rozmeroch 35x14x17cm. Škatuľa je veľmi elegantná, nesie  však v sebe znaky hravosti. Je potlačená ilustráciou samotného puzzle, čím dostávame obraz o tom, ako vyskladané puzzle vyzerá. Farebnosť a samotný formát škatule dokonale odzrkadľuje francúzsky cit pre detail. Nečudo, veď Djeco je známe svojou vždy dokonalou prezentáciou.Foto

Prečítané: 2847x
Separator Littlepoppy
03-02-2014

Tvoríme s Djeco (čítaj ďalej...)

Hľadáte hračky, ktoré sú zábavné, originálne, ktoré rozvíjajú fantáziu, estetické cítenie a popritom sú aj vzdelávacie? Vítam vás teda vo svete Djeco, ktorý vás zanesie do ríše plnej  fantázie, farieb, krásy, v ktorom zažijete dobrodružstvá, aké nikdy predtým. Stretnete sa s vílami aj drakmi, princeznami aj rytiermi, kúzelnými bytosťami, ktoré žili predtým iba vo vašej fantázii. Vo svete Djeco sa spĺňajú sny, či už túžite stať sa maliarom, módnym návrhárom, strašideľným pirátom či si chcete otvoriť vlastnú pizzériu v meste alebo sa stať najlepším cukrárom. Tak ako sa vám to páči? Ideme teda do toho? Poďte objavovať tento inšpiratívny svet spolu s Little Poppy.

 Foto

Prečítané: 3389x
Separator Littlepoppy
05-12-2013

Balenie vianočných darčekov tak trošku inak (čítaj ďalej...)

Malý nápad ako nahradiť klasické vianočné balenie niečím originálnym. Môžeš použiť čokoľvek, čo sa ti páči - písmenká, farebné korálky, flaušové či vlnené guličky.

 Foto

Prečítané: 1192x
Separator Littlepoppy
01-12-2013

Maileg - zázrak z Dánska (čítaj ďalej...)

Kdekoľvek sa vyberieme, moja 5 ročná Poppy si vždy so sebou berie nejakých kamarátov a to pravdaže nielen jedného, ale hneď viacerých. Už vyše roka jej najmilšími kamarátmi sú zajačice Maileg. Tento rok s ňou išli na výlet do hôr, ale aj do ďalekého Anglicka, na ostrov Guernsey, kde sa malá Poppy narodila. Zajačikovia teda konečne spoznali malebný ostrov, kde sa ich kamoška narodila a kde som sa ja, po prvý krát, zamilovala do tejto značky. Moja Poppy bola ešte len v mojom brušku, keď som sa prechádzala v St. peter Port, v hlavnom meste Guernsey, a  zbadala čarovný obchodík plný čarovných vecí. Z obchodu som vyšla s malou myškou v zápalkovek krabičke. Moja prvá Maileg hračka! Moja láska – forever!

Prešlo pár rokov a ja som sa rozhodla splniť si svoj sen. Otvorila som si malý obchodík, nielen taký obyčajný, ale taký čarovný. Taký malý ostrov, kde sa môžme opäť cítiť ako deti, kde sa radi stretávame, kde je nám aj našim deťom fajn. Moja prvá veľka objednávka prišla práve z Dánska. Veľmi dobre si pamätám ako sme s malou Poppy otvaráli veľký balík, boli sme tak strašne nadšené. Náš prvý tovar do našho nového obchodíka! Po otvorení balíka sa zrodila nová Maileg faninka, moja Poppy sa hneď zalúbila do zajačika v ružovom spodnom prádle a do baletkovských šatičiek, ktoré k nim patrili. Musela ju mať, no pravdaže musela, veď sme z jedného cesta. Tak pribudol k myške v krabičke aj zajačik a potom ďaľší a potom ešte jeden a ešte jeden. Koľko ich teraz vôbec máme...aha štyri a pravdaže veľa veľa doplnkov, bez toho to neide. Zajačia rodinka sa teda rozrastá a tento rok na Vianoce pribudne aj žehliaca doska a spací vak pre micro zajačika. Už sa neviem dočkať toho ježiška, len neviem kto bude mať väčšiu radosť – ja alebo naša malá Poppy…Foto

Prečítané: 78706x
Separator Littlepoppy
00-00-0000

(čítaj ďalej...)
Prečítané: 945x
Separator Littlepoppy
little, poppy, littlepoppy, hračky, drevené hračky, kreatívne hračky, janod, detské šperky, detský riad, deky pre deti, detské ruksaky
  O nás      Kontakt